In Metropola

Otvorena skijaška sezona na Sljemenu

Objavljeno

/

Skijanje za građanstvo i ove sezone ostaje besplatno, a radno vrijeme skijališta je svakog dana od 9 do 16 sati

Skijaška sezona na Sljemenu službeno je otvorena. Jučer je otvoren Bijeli spust dok će od subote, 18. siječnja građani moći uživati i na Zelenom spustu.

Dostupne staze uključuju i Činovničku livadu koja je također predviđena za sanjkanje. Zeleni spust trenutno nije otvoren jer se koristi za trening reprezentacije, ali će od subote biti dostupan za sve posjetitelje.

Voditelj skijališta Gordan Previšić istaknuo je da su uvjeti za skijanje osigurani zahvaljujući povoljnim temperaturama koje su omogućile umjetno zasnježivanje staza.

Nažalost, Crveni spust ostaje zatvoren zbog oštećenja uzrokovanih nevremenom. No, dobra vijest je da se početak izgradnje nove žičare za Crveni spust planira uskoro s očekivanjem da će moderna četverosedežnica biti u funkciji do sezone 2026./2027.

Skijanje za građanstvo i ove sezone ostaje besplatno, a radno vrijeme skijališta je svakog dana od 9.00 do 16.00 sati.

U trendu

Exit mobile version